|
|
|
|
פתרונות מתוך ספרי לימוד במתמטיקה

מתכוננים למבחן גדול במתמטיקה? חייבים לדעת האם צדקתם בפתרון שיעורי הבית? רוצים לראות מהי הדרך הנכונה להגיע אל התשובה? הפסדתם את השיעור האחרון ואתם חייבים להדביק את הפער? לא משנה מה הסיבה, אתר תרגילנט הוא בדיוק המקום בשבילכם!

אתר תרגילנט מכיל פתרונות לשאלות רבות במתמטיקה מתוך מגוון ספרי לימוד המאושרים על ידי משרד החינוך ונלמדים באופן שוטף בבתי הספר השונים בכל רחבי הארץ. האתר מיועד לתלמידי חטיבת ביניים ותיכון הלומדים מספרים של משרד החינוך. כל הפתרונות המוצעים באתר הם בכתב יד וכוללים הסבר מפורט ומעמיק. הפתרונות נכתבו על ידי צוות של מורים מוסמכים ומומחים בתחומם.

שיעורי בית במתמטיקה לא חייבים להיות קשים ומסורבלים. ההסברים והתרגילים השונים המלווים את הספרים מובאים בצורה מובנת וקלה ובכך מאפשרים לימוד עצמי קל ונוח עבור כל תלמיד ותלמידה. אם אתם מתלבטים, מתקשים או רק רוצים לראות מהי הדרך הטובה ביותר לפתרון התרגיל שלכם, תוכלו להיכנס לאתר ותוך מספר קליקים לצפות בתרגילים ובפתרונות שמעניינים אתכם.

ניתן להתחבר לאתר תרגילנט, מכל מחשב, טאבלט או סמארטפון בארץ ובעולם. האתר מתאים לשימוש באופן קבוע ויום יומי, וגם לכאלה שאוהבים לבדוק את עצמם לפני שהם מכינים שיעורי בית, עבודות או למידה למבחנים. בנוסף, אתר תרגילנט מתאים מאוד לתלמידים שהפסידו שיעור מתמטיקה, צברו פערים ומעוניינים להשלים את החומר בקצב שלהם ובזמן המתאים להם בלי צורך להסתמך על תלמידים אחרים.

אז בפעם הבאה שתצטרכו עזרה של מורה פרטית, חבר או אחד ההורים, תוכלו פשוט להיכנס לאתר תרגילנט ולמצוא את התרגיל שאתם צריכים. אז למה אתם מחכים? בואו ליהנות מחווית למידה נוחה, פשוטה ואפילו מהנה!

הרשמה לאתר ורכישת מנוי

המנוי אינו מתחדש אוטומטית. ישנה הגבלת צפיה של 20 פתרונות ביום.האתר הינו "שומר שבת", לא ניתן להכנס לאתר ולצפות בפתרונות החל מכניסת שבת/חג ועד לצאת שבת/חג.

הרשמה לאתר באמצעות קוד קופון

הרשמה לאתר ורכישת מנוי